Etno Cafe w salonie Mercedesa!
Kopiuj tekst

Etno Cafe w salonie Mercedesa!

Pierwsza tego typu kawiarnia w Polsce!

Etno-Mercedes2.jpg
Pierwsza w Polsce kawiarnia w salonie samochodowym otwarta we Wrocławiu
W nowym salonie Mercedesa Grupy Wróbel przy ul. Granicznej otwarto właśnie kawiarnię Etno. To pierwszy tego typu lokal w Polsce, gdzie każdy może napić się kawy wśród najnowszych modeli luksusowych aut, i jednocześnie piąta już we Wrocławiu kawiarnia Etno.  

Trend łączenia kawy i motoryzacji jest coraz popularniejszy na świecie. Nowoczesne salony samochodowe połączone z kawiarnią powstały w ostatnich latach m.in. w Berlinie, Kapsztadzie i Tokio. W ten sposób klienci mają okazję dokonać wyboru auta w bardziej atrakcyjnej scenerii, a ci, którzy do zakupu dopiero się przymierzają – podziwiać najnowsze trendy motoryzacyjne przy filiżance kawy.

Klimat nowej kawiarni współgra z klasycznym duchem Mercedesa. Niektóre z detali architektonicznych, takie jak fornir palisandrowy, są inspirowane detalami wykończeniowymi samochodów niemieckiej marki, podobnie jak stonowana kolorystyka spod znaku szarości i odcieni drewna tekowego.

Otwarty na początku tego roku obiekt to największy i najnowocześniejszy salon Mercedesa w Polsce. Na 10 tys. metrach kwadratowych powierzchni mieści się m.in. 45 samochodów ekspozycyjnych, stanowisko dedykowane modelom AMG, G Corner  przeznaczony dla legendarnych terenówek Mercedesa i centrum samochodów klasycznych.
Etno Cafe to jedna z najdynamiczniejszych sieci kawiarni w Polsce. Powstała we Wrocławiu, gdzie mieści się jej siedziba i cztery inne lokale, w tym w popularnym Okrąglaku i Ovo.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.